Zakupy po szkoleniach BHP dla pracowników

Zawsze bardzo dbałem o to, by mój zakład pracy uchodził za maksymalnie bezpieczny. Prawda jest jednak taka, że nieraz ciężko jest nadążyć za zmieniającymi się zaleceniami. Uznałem, że najlepiej będzie wysłać pracowników na szkolenie i wypytać ich o to, czego się tam dowiedzieli.

Dostosowanie się do zaleceń ze szkoleń BHP

szkolenia bhp dla pracownikówWybrałem szkoleniowca, który miał najlepszą opinię spośród wszystkich w mieście. Pracownikom zaleciłem, by słuchali uważnie, ponieważ na pewno każdego wypytam o to, czego się tam dowiedział. Widziałem po nich, że do sprawy podchodzą bardzo poważnie, a to z kolei bardzo mi się spodobało. Pracownicy zaraz po powrocie ze szkolenia przyszli do mojego gabinetu i opowiedzieli mi o wszystkich nowościach, o których się dowiedzieli. Widziałem, że szkolenia bhp dla pracowników nie były stratą czasu ani pieniędzy – dzięki tej inwestycji znacznie podwyższałem bezpieczeństwo na terenie zakładu pracy. Gdyby cokolwiek złego stało się któremukolwiek z moich pracowników, nigdy bym sobie tego nie wybaczył. Gdy opowiadali mi o różnych nowościach i innowacyjnych rozwiązaniach, słuchałem ich z zeszytem i długopisem w dłoni. Notowałem wszystkie rzeczy które musiałem dokupić, by nasz zakład był tak bezpieczny, jak to tylko było możliwe. Na szczęście moi pracownicy się wykazali – dowiedziałem się od nich bardzo wiele na temat nowych zaleceń i przepisów z zakresu BHP. Od razu udałem się do sklepu i kupiłem wszystko to, czego nam brakowało. Dopiero teraz mogliśmy na spokojnie wrócić do pracy.

Nie każdy dba o bezpieczeństwo z takim samym zaangażowaniem jak ja, ale uważam to za ogromną zaletę. Jeszcze nigdy żaden z moich pracowników nie trafił do szpitala w trakcie pracy. Osobiście nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji – dlatego tak bardzo o wszystko dbam.