Wynajęcie fotobudki na atrakcyjnych warunkach

Uwielbiałem wyjazdy integracyjne, bo zawsze świetnie się na nich bawiłem. Nie było w tym nic dziwnego, ponieważ jako pracownik działu marketingu, to właśnie ja zajmowałem się organizacją. Miałem masę fajnych pomysłów, które doceniali wszyscy pracownicy w firmie.

Korzystanie z fotobudki bez ograniczeń

fotobudka bez limitu zdjęć warszawaKiedy szef przyszedł do mnie z informacją, żebym zorganizował kolejną imprezę integracyjną, to bardzo się ucieszyłem. Pojawiło się wielu nowych pracowników i stąd ten pomysł. Imprezę zdecydowałem się zorganizować w klubie, który idealnie się do tego nadawał. Miały być dla pracowników darmowe drinki, dostęp do stołu bilardowego oraz kręgli. Kiedy zadzwoniłem do klubu, żeby zarezerwować termin, to dostałem informację, że dostępna była tam też fotobudka bez limitu zdjęć Warszawa zapewniała masę atrakcji, ale takiej jeszcze nie spotkałem. Od razu dopytałem o koszty, bo pomysł z fotobudką był wręcz genialny! Cena była wyjątkowo niska i zarezerwowałem również fotobudkę. Ze swoim pomysłem udałem się do szefa, ale nawet nie chciał patrzeć co załatwiłem. Każda zorganizowana przeze mnie impreza była udana i już wiedział, że tym razem będzie tak samo. Pracowników poinformowałem o terminie i wszyscy potwierdzili swoją obecność. Impreza od samego początku była bardzo udana. Nawet nie zdziwiło mnie, że największym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka, bo ja sam bardzo często z niej korzystałem. Dostępnych zresztą było mnóstwo śmiesznych gadżetów i każdego to interesowało.

Śmiało mogłem stwierdzić, że była to najlepsza impreza, jaką do tej pory udało mi się zorganizować. Nowi pracownicy od razu załapali kontakt z resztą. W przyszłym miesiącu firma planowała zatrudnić kolejnych pięćdziesiąt osób i czułem, że będzie jeszcze jednak impreza.