Wizyta w salonie z bielizną erotyczną

Kiedy byłam z Waldkiem to wiedziałam, że ta znajomość nie ma szans na przetrwanie. Chłopak był nudny i nie miał polotu ani finezji. Potrzebowałam faceta, który ma więcej do zaoferowania i dlatego go rzuciłam po trzech miesiącach. To była właściwa decyzja.

Zakup bielizny erotycznej z wyprzedaży

bielizna erotyczna damskaKiedy rozstałam się z Waldkiem to poznałam Andrzeja. Był ode mnie starszy co mi bardzo odpowiadało. Miał doskonały gust i wiedział czego kobiecie trzeba. Chciałam dla niego pięknie wyglądać i dlatego postanowiłam wyposażyć się w jakąś elegancką bieliznę, której mi brakowało. Interesowała mnie przede wszystkim bielizna erotyczna damska, na którą nie było mnie stać. Musiałam kupić kilka kompletów, żeby ciągle nie chodzić w tym samym a to wiązało się z większymi wydatkami. Cierpliwie czekałam aż w największym salonie z bielizną zrobią wyprzedaż. Kiedy w końcu ten dzień nadszedł to biegiem tak się udałam. Interesowała mnie bielizna erotyczna damska w kolorze białym, czarnym i błękitnym. Udało się kupić trzy komplety a za wszystko zapłaciłam jak za jeden. Wyprzedaż była bardzo duża i dzięki temu udało mi się wzbogacić swoją garderobę w nową i elegancką bieliznę. Andrzej kiedy mnie zobaczył to nie potrafił ukryć zaskoczenia. Pierwszy raz miałam na sobie taką bieliznę i czułam się nieco nieswojo. Wyglądałam jednak cudownie co potwierdził mi mój chłopak. Kupiona na wyprzedaży bielizna erotyczna damska była idealnym wyborem, ponieważ spodobała się Andrzejowi a na mnie pasowała idealnie.

W mojej szafie od tamtego czasu znajduje się całe mnóstwo eleganckiej bielizny. Część kupiłam sobie sama a część dostałam w prezencie od Andrzeja. Mój chłopak oświadczył mi się po roku związku i niebawem planujemy ślub. Dokonałam doskonałego wyboru partnera.