Torby bawełniane na zakupy

Jakiś czas temu mogliśmy zauważyć, lub też nie- kiedy nie zwracamy na takie rzeczy uwagi, że powoli wycofuje się reklamówki jednorazowe. W wielu sklepach nadal są, ale płatne, dlatego ludzie się denerwują i zaczynają zabierać swoje torby z domu. Nikt nie lubi płacić za coś, co kiedyś było za darmo. Według mnie bardzo dobre ekologiczne posunięcie.

Z bawełnianą torbą na rajd po sklepach

torby bawełniane - sprawdzony producentJa już od jakiegoś czasu pakuję zakupy tylko w torby bawełniane – sprawdzony producent wykonuje je z ekologicznych materiałów i zawsze jestem bardzo zadowolona. Wiadomo, że torbę czasami trzeba wymienić, bo się wysłużą, a ja już miałam ich kilka. Taka torba na pewno dobrze wpływa na środowisko, ponieważ nie szkodzi tak samo jak reklamówka z różnych materiałów, które rozkładają się przez tysiące lat. Z torbą bawełnianą chodzi mi się super na zakupach, bo zawsze wybiorę sobie jakąś z ciekawym napisem przyciągającym wzrok i przynajmniej jest wesoło. Nigdy nie lubiłam też szeleszczących reklamówek, więc chętnie zwijam przed zakupami torbę do kieszeni i wyciągam, kiedy jest mi potrzebna. Czasami po prostu noszę ją na ramieniu, trzymając w niej portfel i telefon. Uważam, że to bardzo wygodne i przede wszystkim nie niszczymy naszej planety. Zawsze lepiej być świadomym konsumentem i mieć przy sobie torbę, do której wszystko się zmieści i starczy na kilka razy, niż reklamówkę, którą wyrzucimy już po pierwszym użyciu. Przez to przepełniają się wysypiska.

Polecam każdemu przejście do ekologicznego stylu życia, chociażby tylko pod względem wymiany reklamówek na torby bawełniane. To naprawdę dużo zmieni dla naszej planety i dzięki temu pomożemy też sobie. A poza tym torby bawełniane tak pięknie prezentują się na ramieniu. Można sobie wybrać praktycznie każdy wzór i nadruk.