Świetnie sobie radzę w studiu graficznym

Koleżanka poprosiła mnie o pomoc. Ola prowadzi firmę o trzech lat. Ma bardzo wiele zleceń i ostatnio nie radzi sobie ze wszystkimi pracami. Do tej pory wszystko ogarniała sama i nie planowała na razie zatrudniać dodatkowych osób. W ostatnim czasie jednak sporo się zmieniło i zaproponowała mi współpracę. 

Dostałam pracę w studiu graficznym

studio graficzne toruńStudio graficzne Toruń znajduje się w centrum miasta. Koleżanka ma na prawdę bardzo fanie urządzone biuro. Jest nowoczesne i posiada bardzo dobrej jakości sprzęt. Okazało się, że będę mogła pracować na razie na pół etatu a jeśli będzie taka potrzeba to będę mogła oczywiście zostawać dłużej. Takie rozwiązanie jak najbardziej mi pasowało. Mam małą córeczkę, którą przyzwyczajam do przedszkola i na razie chciałabym jej jeszcze poświęcić trochę czasu. Studio graficzne Toruń cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Koleżanka na prawdę miała sporo nowych ciekawych zleceń i bardzo się cieszę, że pomyślała o mnie i dała mi szansę na pracę. Poznałyśmy się na studiach i od tej pory trzymałyśmy się razem. Ja miałam przerwę w pracy ale szybko odświeżyłam sobie niezbędne informacje i śmiało mogłam wykonywać zlecenia. Zajmowałyśmy się projektowaniem stron internetowych a także ciekawych logo. Naszym obowiązkiem było zaprezentowanie firmy w ciekawy sposób, który będzie przyciągał uwagę potencjalnych klientów. W ciekawy i interesujący sposób przedstawiałyśmy marki różnych firm i wdrażałyśmy na rynek. 

Nasi klienci byli zadowoleni z naszej pracy. Ja dostałam umowę na cały etat. Moja córka szybko zaaklimatyzowała się w przedszkolu a pieniążki, które zarabiałam były spore i dzięki nim mogliśmy z mężem wyremontować nasze mieszkanie a teraz planujemy nasz wakacyjny urlop. Bardzo się cieszę, że mogę pracować w zawodzie.