Sprzedaż pięknych kolczyków ze złota

 

Zamierzam kupić sobie najnowszy laptop jaki jest na rynku. Ale wciąż nie mam wystarczających środków, by to zrobić. Dlatego postanowiłam sobie troche dorobić. Ale nie zamierzałam szukać dodatkowej pracy, tylko postanowiłam sprzedać swoje niepotrzebne rzeczy, które tylko leżą na półce. Mam trochę taki rzeczy, ale myślę, że najszybciej sprzedam biżuterię. 

Sprzedaż niepotrzebnych kolczyków

piękne kolczyki ze złotaZ biżuterii mogę sprzedać trzy rzeczy. Od bardzo dawno w niej nie chodziłam. Jakoś nie było okazji by taką biżuterię założyć. Na co dzień staram się nosić dyskretną biżuterię. A tą, która chce sprzedać raczej nadaje się na jakieś bankiety, bale itp. Ja jeszcze nie miała okazji być na żadnym z tych imprez. Dlatego teraz leżą u mnie na półce i zbierają kurz. Kiedyś je kupiłam okazjonalnie  po rabacie. Może nie potrzebnie je brałam, ale wiecie jak to jest. Jak coś jest po przecenie to warto brać. Do tych trzech rzeczy mogę zaliczyć piękne kolczyki ze złota. Są one małe, ale wystawne. Są okrągłe. W dodatku mają w środku prawdziwą perłę, a na zewnątrz jest otoczona złotem. Potem do sprzedania wystawiłam pierścionek. Ten z kolej jest wykonany ze złota. Nie jest duży i nie ma brylantu, choć bym chciała. I trzecią, a zarazem ostatnią rzeczą jest broszka, która też jest srebrna. Wszystkie rzeczy wystawiłam na aukcji internetowej. Dałam na początku niska cenę, by przyciągnąć jak najwięcej osób do licytacji. I tak pod dwóch dniach w licytacji brało udział aż dwadzieścia osób. Pewnie same kobiety. Każdą rzecz wystawiłam osobno, wtedy jest większa szansa, by coś sprzedać. Najwięcej osób było zainteresowanych złotymi kolczykami. Wcale im się nie dziwię, jak je pierwszy raz zobaczyłam wiedziałam, że musza być moje. P tygodniu udało mi się sprzedać wszystko.

Jeśli potrzebujecie pieniędzy, to warto wystawić coś na aukcji internetowej. Ja tak zrobiłam. Wystawiłam do licytacji moją biżuterią. Ale tylko trzy elementy, takie jak złote kolczyki oraz srebrną broszkę i pierścionek. Największe zainteresowane miały te kolczyki, wcale się nie dziwię, są one bardzo ładne.