Sklepy ze zmysłową bielizną

Szukałam dobrego sklepu z bielizną. Obeszłam już galerie handlowe w moim mieście. Nie była do końca zdecydowana co chciałam kupić. Póki co postanowiłam poprzeglądać oferty w sklepach internetowych. A nóż coś mnie zainteresuje.

Na noc poślubną wybierzmy zmysłową bieliznę

zmysłowa bieliznaNiedługo biorę ślub. Suknię już mam kupioną, wszystko zaplanowane. Szukam jeszcze jednej rzeczy. Zmysłowa bielizna na noc poślubną jest mi niezbędna. Oczywiście musi być białą i nie rzucać się w oczy kiedy będę miała na sobie suknię ślubną. Oglądałam już przeróżne rzeczy, seksowne komplety z koszulką nocną, biustonosze otwarte (ale przecież nie pójdę w nim do ślubu!) i stringi. Po długich o bezowocnych poszukiwaniach chciałam już postawić na klasykę – biała bielizna, pończochy i pas. Ale nie po to spędziłam tyle czasu na poszukiwaniach, żeby teraz rezygnować. W końcu zdecydowałam się na body. Jest przezroczyste na brzuchu, ma piękne koronkowe wstawki i utrzymuje piersi nie rzucając się w oczy. Mam suknię z dekoltem w łódkę, zależało mi więc na tym, żeby mieć pod spodem bieliznę bez ramiączek. Body ładnie też ukrywa moje kilka nadprogramowych kilogramów. Wyszczupla i modeluje sylwetkę, świetnie wyglądam. Po zdjęciu sukni, mój mąż zobaczy mnie w pięknie skrojonym, seksownym body. Mam wielkie nadzieje związane z nocą poślubną. Musi być niezapomniana. Chociaż przyjaciółka mówiła mi, żebym nie nastawiała się a nic wielkiego, bo będziemy przecież zmęczeni wielogodzinnym przyjęciem.

W końcu kupiłam to body. Zamówiłam je przez internet. Wesele już za tydzień. Przygotowania idą pełną parą. Mieliśmy już próby pierwszego tańca, degustowaliśmy menu weselne, dogadywaliśmy się z kwiaciarnią i wypożyczalnią limuzyn. Bardzo pilnuję, by narzeczony nie znalazł mojego body. Ma to być niespodzianka na noc poślubną.