Sesja chrześniaczki i profesjonalna zdjęcia dzieci

Uważam, że dobre zdjęcie to jedna z naprawdę najlepszych pamiątek jakie można mieć. Szczególnie jeśli chodzi o dzieci to jestem zwolennikiem tego by miały tych zdjęć jak najwięcej. Przecież wspaniale jest cofnąć się w czasie oglądając zdjęcia z dzieciństwa. Postanowiłam więc zrobić prezent swojej maleńkiej chrześniaczce i jej rodzicom i zafundować im sesję.

Zdjęcia dzieci to profesjonalna sprawa

profesjonalna zdjęcia dzieci łódźTa sesja noworodkowa została zamówiona przeze mnie jeszcze przed urodzinami małej gdyż czas oczekiwania na nią jest długi. Po prostu w mieście łódź jest duży popyt na tego typu usługi. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni tym moim pomysłem. Przecież takie profesjonalna zdjęcia dzieci łódź to naprawdę ważna sprawa. Chrześniaczka była maleńka bo miała zaledwie trzy tygodnie. Była przebrana za małą pszczółkę i sówkę i wyglądała naprawdę przeuroczo. W sumie całą sesję przespała więc także nie mogę powiedzieć, że w jakiś sposób był to dla niej dyskomfort. Zdawała wręcz nic sobie z tego nie robić i spać dalej. Taka fotografia dziecięca to naprawdę jedna z najpiękniejszych pamiątek jakie można mieć w życiu. Żałuję tylko tego, że gdy ja byłam mała takie rzeczy nie były popularne i że zdjęcia robiło się tak rzadko przy okazji jakiś ważnych wydarzeń. Postanowiłam, że zdjęcia chrzest także zamówię dla chrześniaczki.

Nie chciałam po prostu by ktoś przypadkowy z rodziny robił zdjęcia w tak ważnym dniu tylko dlatego, że ma jakiś fajny aparat. Przecież chrzest jest tylko raz w życiu i chcę, aby miała z niego piękna pamiątkę, bo mogła się chwalić tymi zdjęciami.