Rodzaje skórzanych etui

Kiedy myślimy o podarowaniu komuś eleganckiego prezentu, często nasz wybór pada na eleganckie etui na różne przedmioty. Na rynku dostępne są różnego rodzaju pokrowce na przedmioty wykonane z pięknej skóry i doskonale nadające się na elegancki prezent. Jakie etui możemy wybrać na podarunek okolicznościowy dla bliskiej nam osoby?

Etui skórzane na prezent i jego rodzaje

etui na długopisy skórzanePierwszym rodzajem jaki możemy rozważyć wybierając prezent dla kogoś jest eleganckie etui na dokumenty i karty. Posiada ono bardzo dużo miejsc na karty płatnicze i jest niezwykle efektowne. Oprócz miejsc na karty z łatwością zmieścimy w nim rożne dokumenty dzięki wersji składanej. Dobrym pomysłem podarunku dla osoby prowadzącej biznes jest prezent w postaci etui na długopisy skórzane lub ze skóry ekologicznej. Posiadacz tego etui będzie mógł mieć przy sobie pióra i długopisy w każdej sytuacji w pięknej oprawie. Są zazwyczaj zamykane na patkę wsuwaną na szlufkę. Nasz znajomy prowadzący biznes  ucieszy się z prezentu w postaci etui na wizytówki. Bardzo schludne wizytowniki, w których umieścimy nie tylko wizytówki ale tez karty bankomatowe i kredytowe, to często niezastąpiony gadżet dla przedsiębiorców. Coraz bardziej popularnym gadżetem są etui na pendrive. Możemy nim obdarować naszych młodszych znajomych lub np. pracowników biurowych. Dzięki nim mogą nosić pamięć USB zawsze przy sobie w eleganckiej formie.

Oprócz wyżej wymienionych, często spotkamy się ze skórzanym etui na telefon komórkowy i smartfona. Wykonane są bardzo starannie i dostępne w wielu wersjach zamykanych na zatrzask lub jako kabury. Wybierając takie etui, musimy jednak znać wymiary telefonu lub jego model, aby móc idealnie dopasować telefon do pokrowca kupionego przez nas dla kogoś lub siebie.