Przeprowadzki za pracą – z Warszawy do Poznania

Ja z mężem przez całe życie oszczędzaliśmy, by móc w przyszłości się przeprowadzić do wymarzonego domu. W końcu nasze marzenie się spełniło. Udało nam się kupić bardzo okazyjnie dom, za pół ceny.

Jak wybrać najlepsze przeprowadzki

PrzeprowadzkiWłaściciel tego domu chciał się go dość szybko pozbyć, ponieważ wyjeżdżał za granice i potrzebował pieniędzy. My skorzystaliśmy na okazji. Dom położony jest w malowniczej okolicy w Poznaniu. Nigdy jeszcze nie byłam w tym mieście. Zawsze mieszkałam w stolicy kraju.Ale chcieliśmy oboje zmienić nasze zatrudnienie, a tak dokładniej mówiąc miejsce wykonywania pracy, gdyż firma w której oboje pracujemy, mieści się w Warszawie, ale ma liczne zakłady rozmieszczone po całym kraju. Jednym z nich jest Poznań i tak bardzo często tam jeździmy w delegację, więc korzystniej było się tam przeprowadzić. Nawet nie wiecie jak ta trasa Warszawa – Poznań jest uciążliwa. Zwłaszcza, że wracaliśmy po nocy. Trasa Poznań – Warszawa niby ma tam jakieś skróty, ale nie mieliśmy zamiaru jeździć po lasach. Najlepsze przeprowadzki Warszawa – Poznań dają możliwość w naszej firmie wynajęcia samochodu i za to nic nie musieliśmy płacić. To firma pokryła nam koszty przeprowadzki. To taki miły pakiet dla pracowników, ale to tyczy się tylko zmiany zamieszkania związanego z pracą. Inne przeprowadzki nie wchodzą w grę. Dlatego jak już się wyprowadzać, to warto korzystać z takich bonusów, prawda? Dodatkowo mogliśmy liczyć na pomoc jednego pracownika z naszej firmy, który jest zatrudniony dorywczo, właśnie do takich celów. Przeprowadzki domów, mają to do siebie, że trzeba przenieść meble, ja mojemu mężowi to za bardzo nie pomogę.

Nie mogę dźwigać takich ciężarów. Jak były przeprowadzki biur u nas w firmie, to sobie naciągnęłam jakiś mięsień pleców. Ale z tym możemy liczyć na pomoc pracownika.