Prowadzę szkolenie na temat sprzeciwu od nakazów

W naszej firmie jestem prawnikiem, ale często prowadzę kursy dla nowych pracowników i wdrażam ich we wszystkie tajniki naszej działalności. Dzięki temu mogą na najwyższym poziomie pełnić swoje obowiązki. Lubię prowadzić te szkolenia.

Kursanci wiedzą kiedy sprzeciwy od nakazów są akceptowane

kiedy sprzeciw od nakazu zapłaty w e-sądziePracowników szkolę z prawa cywilnego głównie, ale również przekazuję im informacje kiedy sprzeciw od nakazu zapłaty w e-sądzie może być akceptowany. Jest to bardzo ważne w naszej działalności, ponieważ głównie takimi sprawami się zajmujemy. Wszyscy pracownicy, którzy rozpoczęli pracę w naszej firmie zobowiązani są do wzięcia udziału w takim szkoleniu. Dopiero jak napiszą test końcowy z pozytywnym wynikiem mogą pracować na indywidualnych stanowiskach. Kursanci wiedzą kiedy sprzeciw od nakazu zapłaty w e-sądzie jest zasadny i każdy chłonie wiedzę na szkoleniu, dzięki czemu zawsze na koniec każdy zalicza test ze szkolenia. Potrafię dobrze przekazać wiedzę swoim kursantom i jeszcze nie było osoby, która by sobie nie poradziła. Poza szkoleniami sam piszę sprzeciwy od nakazu i mam mnóstwo takich spraw. Niektóre z nich podaję jako przykład na szkoleniu. Dzięki temu kursanci zdobywają jeszcze większą wiedzę. W taki sposób też jest łatwiej się nauczyć a przykłady są najlepiej przyswajane. W przyszłości chcę zająć się całkowicie szkoleniami i oferować swoje usługi dla innych tego typu firm. Z tego są bardzo dobre pieniądze a ja potrafię właściwie przekazać wiedzę innym ludziom. Kolejna grupa zdała test od razu.

Po trzech latach zdecydowałem się na organizowanie szkoleń pod logo swojej firmy. Dzięki temu mam cały czas mnóstwo zleceń i szkolę wielu kursantów. Dobrą decyzję podjąłem decydując się na ten krok, ponieważ teraz zarabiam jeszcze więcej.