Otwieram sklep z elegancką odzieżą damską

U nas na osiedlu jest bardzo mało sklepów z odzieżą używaną, zwłaszcza z elegancją. Dlatego pomysł na otwarcie własnego sklepu tego typu wydał mi się idealny. Znalazłam nawet dobrego dostawcę, który będzie mi przysyłał odzież damską.

W moim sklepie można kupić śliczne sukienki

odzież damska - sukienkiZe znalezieniem lokalu nie było żadnych problemów, ponieważ mój mąż jest pośrednikiem nieruchomości i załatwił mi coś za niewielkie pieniądze. Będzie u mnie dostępna tylko odzież damska – sukienki i oferta będzie skierowana tylko do kobiet. To one głównie najczęściej kupują ubrania i dlatego mój sklep z elegancką odzieżą używaną będzie skierowany tylko do tej grupy klientek. Pierwsze sukienki, które otrzymałam od dostawcy były znanych marek i przyjechały w doskonałym stanie. Niektóre to w ogóle nie nosiły śladów użytkowania i miały nawet metki. Mój sklep o nazwie odzież damska – sukienki stał się stosunkowo szybko znany w całym mieście. W każdy poniedziałek, jak była nowa dostawa to kolejki już od rana się ustawiały. Kobiety chciały mieć moje sukienki, które są tanie i eleganckie. Od tego dostawcy pobieram cały czas odzież. Regularnie przysyła do mnie zamówione ubrania, które są uprzednio właściwie selekcjonowane. Przyjeżdża tylko odzież damska tak jak to ustaliliśmy na początku współpracy. Moja córka również mnie regularnie odwiedza i bardzo często znajduje w sklepie coś dla siebie. Ceni sobie ona oryginalne ubrania i jak zawsze powtarza u mnie takie może spokojnie sobie kupić. Cieszy mnie jej zadowolenie.

Mój sklep z czasem bardzo się powiększył. Zamawiam dużo większe ilości odzieży i zatrudniłam kilka studentek do pomocy. Klientki przyjeżdżają z całego miasta, żeby kupić u mnie jakieś eleganckie ubrania. Można tu dostać bardzo eleganckie suknie.