Nie trzeba się bać prawa jazdy!

Przyznam się wam szczerze – bardzo długo wzbraniałam się przed zrobieniem sobie prawa jazdy. Nigdy nie ciągnęło mnie do motoryzacji. Jeszcze w czasach licealnych, gdy wszyscy znajomi robili prawo jazdy tak szybko, jak szybko to było możliwe – mnie jakoś to wcale nie kusiło. Uważałam, że nie jest mi to potrzebne. I faktycznie długo nie było. A potem okoliczności życiowe się zmieniły i trzeba było na ten kurs jednak się zdecydować.

Z odpowiednią szkołą żaden kurs prawa jazdy nie jest straszny!

kurs na prawo jazdy KielceBałam się uczęszczać na kurs. Zwłaszcza obawiałam się tego, że wszyscy kursanci będą prawie dekadę ode mnie młodsi i będę się czuć jak dziwadło. Jednak, powiem wam, że moje obawy nijak się miały do tego, co zaserwowała mi rzeczywistość. Było trochę osób młodszych, było trochę osób starszych, było kilka w moim wieku – całkiem normalna sytuacja. Zdecydowałam się na kurs na prawo jazdy Kielce, bo Kielce to właśnie miasto, które – przynajmniej tymczasowo – uważam za swoje własne. Bałam się. Dla mnie, wychowanej na wsi, Kielce jawiły się jako wielkie i straszne miasto, któremu nie podołam z perspektywy kierowcy samochodu. Ale na kursie prawa jazdy trafiłam na tak doskonałą panią instruktor, która bardzo szybko rozwiała wszystkie moje lęki i wątpliwości. Miała do mnie ogromną dozę cierpliwości, a także wrodzony dar nauczania. Rzecz, która zdarza się nie tak często, jak powinna. Ale właśnie dzięki mojej przemiłej i najlepszej na świecie instruktorce zdałam egzamin już za pierwszym razem! Każdy, kto to przeżył doskonale wie jakie to wielkie wydarzenie i jaki olbrzymi powód do radości.

Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że absolutnie nie żałuję podjęcia decyzji o zrobieniu prawa jazdy. Teraz czynnie z niego korzystam. A kurs nauki jazdy wspominam bardzo sympatycznie. Każdemu życzę takich doświadczeń.