Nautical Living dla psów

Kiedy chcemy zadbać o zdrowie naszego psa, w pierwszej kolejności powinniśmy zadbać o jego odpowiednie żywienie. Pierwszym krokiem na drodze do właściwego żywienia naszego pupila zawsze będzie wyeliminowanie z jego diety karmy, która w swoim składzie zawiera zboża. Na rynku znajdziemy wielu producentów proponujących nam karmę bez zbóż, jednym z nich jest firma Essential Foods.

Cechy karmy Essential Foods

essential foods nautical livingFirma Essential Foods na rynku proponuje nam kilka różnych rodzajów karm, a każdy z nich swój skład opiera na produktach mięsnych. W tym przypadku żadnego wyjątku nie stanowi karma Nautical Living, która cieszy się dużą popularnością wśród produktów firmy Essential Foods. Produkowana przez Essential Foods Nautical Living jest karmą, która w sześćdziesięciu procentach swój skład opiera na mięsie ryb, a konkretniej łososia, pstrąga i śledzia. Skład uzupełniany jest przez różnego rodzaju warzywa, zioła i owoce, które dostarczają naszemu pupilowi wszelkich witamin i minerałów, niezbędnych do właściwego funkcjonowania i zachowania dobrej kondycji zdrowotnej. To co warte zauważenia, to na pewno fakt, iż w składzie Nautical Living aż czterdzieści procent składu stanowią składniki świeże, które podlegają obróbce pozwalającej zachować im wszystkie wartości odżywcze. Ze względu na składniki, które zostały wykorzystane do stworzenia karmy Nautical Living, karma ta jest bogata w kwasy tłuszczowe Omega-3, co wspomaga utrzymanie zdrowej skóry i sierści naszego psa.

Karma Nautical Living sprzedawana jest w opakowaniach charakteryzujących się różnorodną gramaturą. Dzięki temu możemy bez żadnego problemu zakupić opakowanie karmy, który w możliwie jak największym stopniu zaspokoi potrzeby naszego pupila, a jednocześnie będzie odpowiadało nam pod względem ceny, jaką będziemy mieli zapłacić.