Namawianie żony na solidną, drewnianą bramę garażową

Jeszcze do niedawna nie chciałem niczego zmieniać w naszym domu i ogrodzie, ale coś się zmieniło. Obejrzałem jedną z gazetek reklamowych firmy budowlanej, która naprawdę przyciągnęła moją uwagę. Proponowali oni rozwiązanie, które przypadło mi do gustu.

Solidna brama garażowa z drewna była tym, czego mi brakowało

solidne bramy garażowe segmentowe drewnianeOczywiście wiedziałem od samego początku, że moja żona będzie średnio zachwycona gdy to usłyszy. Postanowiłem dobrze przygotować się do rozmowy, i od razu zastrzelić ją wnioskami i argumentami. Oczywiście wiedziałem, że nie będzie to proste – sama nigdy nie wspominała o tym, że interesuje ją jakakolwiek zmiana w tym, co posiadaliśmy, zwłaszcza jeśli chodziło o drzwi i bramy do garażu. Ja jednak wiedziałem, że jeśli włożę w to odpowiednio dużo wysiłku, uda mi się ją przekonać. Po kilku godzinach spędzonych na nauce dotyczącej drzwi i bram, postanowiłem iść i spróbować pierwszego podejścia. Pokazałem jej solidne bramy garażowe segmentowe drewniane z gazetki, w której ja je zobaczyłem. Ku mojemu zdziwieniu powiedziała, że podoba jej się to o tego stopnia, że byłaby w stanie zamówić to jeszcze dziś. Nie spodziewałem się kompletnie tego typu reakcji. Myślałem raczej, że nie będzie zachwycona wizją wydawania pieniędzy, ale powiedziała, że cena jest bardzo rozsądna. Ponieważ sam wykonałem już wszystkie niezbędne obliczenia, pozostało mi jedynie zadzwonić do firmy i umówić się na spotkanie. Wszystko przebiegło znakomicie – nim się obejrzeliśmy, mieliśmy zamontowaną solidną, drewnianą bramę, która idealnie zgrywała się z resztą naszego garażu.

W takich chwilach wiedziałem, dlaczego jesteśmy razem przez tak długi czas. Często zdarzało nam się, że wpadały nam w oko te same rzeczy, i zawsze decydowaliśmy się wówczas na zakupy.