Najlepsza jakość okularów przeciwsłonecznych

Pewnego dnia stwierdziliśmy z przyjaciółmi, że wybierzemy się na wycieczkę z przyjaciółmi i odwiedzimy Kraków. Nigdy jeszcze nie byłam w tym mieście, a ponoć jest ono warte każdego grzechu.

Stoiska z pięknymi okularami przeciwsłonecznymi 

ładne okulary przeciwsłoneczne w krakowieUcieszona perspektywą wspólnego wyjazdu spakowana byłam na niego już dzień wcześniej. Dwa razy dokładnie sprawdziłam, czy czegoś mi nie brakuje. Coś mi szeptało, abym zaprała ze sobą okulary przeciwsłoneczne, jednak pogoda zapowiadała się raczej deszczowo, toteż odpuściłam sobie branie ich ze sobą. Kiedy jednak dotarliśmy na miejsce obiecałam sobie, że już nigdy więcej nie zaufam prognozie pogody, a swojej intuicji. Słońce wisiało wysoko na niebie, a ja byłam bez okularów przeciwsłonecznych! Okazało się jednak, że ładne okulary przeciwsłoneczne w Krakowie to nie problem zakupić, ponieważ wiele osób stało ze stoiskami tuż przy wspaniałym rynku Krakowskim. Zaopatrzyłam się zatem na jednym z nich w modne okulary przeciwsłoneczne i to w dodatku za gorsze! Byłam bardzo zadowolona z ich wyglądu ponieważ pasowały do mojej twarzy i prezentowałam się w nich nawet lepiej niż w swoich okularach, jakie leżały w domu na biurku. Może jednak niesłuchanie swojej intuicji nie zawsze wychodzi nam na złe? Okulary doskonale chroniły moje oczy przed światłem słonecznym, a ja mogłam dzięki nim swobodnie zwiedzać miasto. Ich szkła miały delikatnie różowawą poświatę, więc mogłam stwierdzić, iż dosłownie zaczęłam widzieć świat przez różowe okulary! Do głowy nawet wpadł mi świetny pomysł, aby porobić kilka zdjęć, przykładając szkło okularów do obiektywu. Dzięki temu zdjęcia zyskały ciekawy filtr i wyglądały naprawdę rewelacyjnie! 

Czasami wystarczy naprawdę niewiele, aby zyskać doskonałą pamiątkę z wycieczki. W moim przypadku były to przeciwsłoneczne okulary z Krakowa, które noszę ze sobą do dziś. Co więcej, okulary okazały się świetnej jakości, jak za taką cenę, więc tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczona moim zakupem.