Co zrobić z powstałym po budowie gruzem?

Lubię wyzwania, zwłaszcza na studiach te intelektualne. Studia w Poznaniu są dla jednych z najlepszych. Nie oszukujmy się, że na tym uniwersytecie każdy może studiować. W każdym razie na moim wydziale ma najlepsze wyniki. Do rzeczy jednak, do rzeczy.

Wywóz gruzu może przynosić zyski

wywóz gruzuZacząłem pisać referat o tym w jaki sposób można się wzbogacić, kiedy prowadzi się firmę, która ma tylko wywóz gruzu w swoich usługach. Wykazałem się najwyższym poziomem zrozumienia wahań rynku, spojrzałem jakie remonty na pewno w mieście się szykują, jakie powinny, a jacy ludzie się jeszcze nie zgłosili. Wywóz gruzu w takiej sytuacji miał być zarówno doraźny, ale też z gwarancją długoletniej współpracy. Udowodniłem, że taki odbiór gruzu z placu budowy, może przynieść obopólne korzyści. Przecież taki wywóz gruzu, wywozi niepotrzebne elementy z budowy, oczyszcza ją i wówczas można spokojnie prowadzić wnoszenie budynków mieszkalnych. Jeżeli cennik takiej firmy jest zbyt wysoki, można zawiązać współpracę barterową i firma budowlana, może oddać na przykład część swoich garaży dla maszyn firmy. Z każdej sytuacji jest wyjście. Dowiedziałem się, że odbiór gruzu będzie zamawiany przez urząd miejski w Poznaniu, bo za pół roku będzie ogłoszony przetarg na wielkie remonty kamienic na starym rynku. Nie wszystkie firmy budowlane wiedzą co zrobić z gruzem, dlatego też firma co ma wywóz gruzu, spokojnie się tym zajmie i zarobi.

 

Prosta sprawa, udowodniłem to i wiele innych parametrów to potwierdziło, że dzięki którym firma która ma w usługach odbiór gruzu jest częściej zapraszana do współpracy. Oczywiście, mówię tu o współpracy przy remontach, rozbiórkach i tym podobne. Ustalę jeszcze odpowiedni cennik, zaprezentuję wszystko na planszy. Znowu uzyskam najwyższy stopień, ale takie są prymusy.

Więcej informacji na ten temat na stronie http://gruzikpoznan.p