Budowa naszego nowego domu i działki na sprzedaż

Pracuję jako kierownik w firmie samochodowej. Zarabiam duże pieniądze i chciałam je zainwestować. Mój mąż pracuje w księgowości. Przygotowuje sprawozdania finansowe dla dużej korporacji. Mieszkamy w mieszkaniu w Toruniu. Wynajmujemy je od pięciu lat.

Działki na sprzedaż w Toruniu uzbrojone?

działki na sprzedaż w toruniuUdaliśmy się do biura nieruchomości aby poradzić się i podpytać jakie są tera dostępne oferty. Pani na początku chciała nam zaproponować mieszkania do wynajęcia w Toruniu ale stwierdziliśmy że interesuję nas już tylko kupno. Na początku myśleliśmy o mieszkaniu. Mieszkania na sprzedaż w Toruniu cechuje dobra cena. Rynek pierwotny i wtórny cieszy się dużym zainteresowaniem. Wszystko zależy od tego jakie mamy oczekiwania i czy na pewno myślimy o mieszkaniu. Agentka podpytała co jest dla nas ważne. Czy w grę wchodzi mieszkanie nowe czy używane do remontu. Zapytała się jakie fundusze planujemy przeznaczyć na inwestycję. Fundusze były spore. Liczyliśmy się jeszcze z jakimś mały kredytem. Agentka ostatecznie zaproponowała nam uzbrojone działki na sprzedaż w toruniu. Jednak pomysł nam się nie spodobał. Nie mieliśmy nikogo kto mógłby nam dom zbudować. Poza tym zależało nam, żeby w ciągu dwóch miesięcy się przeprowadzić. Pozostały w takim przypadku już tylko domy na sprzedaż w Toruniu. Na ten pomysł się ostatecznie zdecydowaliśmy. Jest duży wybór jeśli chodzi o ten rynek. Domy na sprzeda ż w Toruniu znajdują się w różnych dzielnicach. Nie każda nam się podobała. Zdecydowaliśmy się na domek z ogrodem w centrum miasta.

Obydwoje mamy blisko dzięki temu do pracy i ograniczymy sobie czas zmarnowany na stanie w korkach i długie dojazdy. Formalności już zostały załatwione. Domek jest w stanie deweloperskim. Znaleźliśmy już ekipę, które przeprowadzi remont. Przeprowadzamy się do nowego domu za miesiąc.